30 YILI AŞKIN TECRÜBE

 Früchte Adam GmbH 1988 yılında Almanya’nın Köln şehrinde kurulmuştur. 30 yılı aşkın deneyimi ile taze sebze ve meyve sektöründe haklı olarak ciddi bir yer edinmiştir.Früchte Adam’ın her zaman en önemli hedefi müşterilerine kaliteli ürünler sunmak ve iyi koşullarda hizmet vermek olmuştur. Ve bunuda başarmıştır.

Früchte Adam 30 yılı aşkın süredir sebze meyve sektöründe müşterilerine sunduğu,kalite,tazelik,bol çeşit ve başarılı servis hizmeti ile haklı bir güven kazanmıştır.

Früchte Adam GmbH başta Türkiye den olmak üzere Ispanya ,Belçika, Hollanda ,İtalya ,Yunanistan, Özbekistan,Güney Afrika, Latin Amerka ülkleri, Maroc ve  Mısır gibi dünyanın bir çok ülkesinden temin ettiği çok çeşitli ve kaliteli ürünleri başta Almanya genelinde olmak üzere diğer Avrupa ülkelerindeki  müşterilerine başarılı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Ana müşterilerimiz arasında marketler,restaurantlar,sebze ve meyve toptancıları,pazarcılar bulunmaktadır.

HEP TAZE VE BOL ÇEŞİT

Bizi sektörde ki diğer bir çok rakibimizden farklı yapan(yada kılan) özelliklerinden biri, müşterilerimize bütün yıl boyunca aynı anda 100 lerce çeşit ürünü sunabilmemizdir. Biz 30 yılı aşkın bir süredir bütün müşterilerine en taze ve kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sunmuş ve sunmaya da devam etmekteyiz.

GENİŞ SERVİS HİZMETİ

 Früchte Adam GmbH ı sektördeki birçok firmadan farklı kılan önemli diğer bir özelliği ise kendi araçları ile gerçekleştirdiği servis hizmetidir. Früchte Adam Almanya içindeki ve Almanya dışında müşterilerine yıllardır bol çeşitli ,kaliteli ürünleri hızlı ve taze bir şekilde ulaştırmaktadır.
Biz müşterilerimizin işlerini ve hayatlarını kolaylaştıran servis hizmetimizi daha geniş alanlara yaymaya ve yeni müşterilere de bu hizmeti vermeye devam edeceğiz…

HEDEFLERİMİZ

Früchte Adam’ın misyonu her zaman öncelikle müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ürünleri iyi hizmet koşullarında sunarak onları maximum seviyede memnun etmektir. Bunu yaparken tedarikci ve üreticilerini de doğru yönlendirekek, ihtiyaç duyulduğunda onlara gerekli desteği vererek memnun etmektir.
Früchte Adam’ın gelecek ile ilgili hedefi,mevcut fiziki şartlarını günümüz standartlarının da üstüne çıkararak VE servis ağını genişleterek daha fazla müşteriye daha kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektir. Bunu yaparken aynı hedefi paylaştığı tecrübeli personeli, her zaman daha iyisini hak eden müşterileri ve her geçen gün daha kaliteli ürünler üretenve bunları bize sunan üretici ve tedarikçilerimiz ile başardık. Her geçen gün daha iyisini başarmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Sohbet aç
1
Yardıma ihtiyacınız mı var ?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz ?